Selected image for TAURUS Автомобилски гуми 195/55 R16 91V HIGH PERFORMANCE XL TA

TAURUS Автомобилски гуми 195/55 R16 91V HIGH PERFORMANCE XL TA

КУПИ ГУМИ
3.510ДЕН

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 195/55 R16 91V HIGH PERFORMANCE XL TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R16
Ширина на гумата
195
висина на гумата
55
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
UDPNQ5KAM6

EAN /   код

EAN /   код
ANCUVHP4RM
3.510ДЕН

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 195/55 R16 91V HIGH PERFORMANCE XL TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R16
Ширина на гумата
195
висина на гумата
55
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
UDPNQ5KAM6

EAN /   код

EAN /   код
ANCUVHP4RM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.