Selected image for TCL TV  65P735, 65" (165cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD

TCL TV 65P735, 65" (165cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD

River Soft
52.999 ДЕНЗаштеда 20.000 ДЕН
32.999ДЕН
Понудата важи од 02/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Опис на производот

• ULTRAHD резолуција 3840x2160
• Индекс на изведба на слика 1800
• IPQ 2.0 мотор
• DVB-T/T2/C/S2
• Micro Diming Pro
• 4K HDR10
• Motion Clariy
• Dolby Vision
• Оперативен систем Андроид 11
• Google Assistant
• Netflix
• AI Amazon Alexa
• Dolby Audio Atmos
• Hands Free Voice Remote
• Wifi вграден 802.11 b/g/n
• Bluetooth
• USB порта со PVR (Power Video Recording)
• Коаксијално надвор
• слушалки
• Влез CVBS x1
• RF x1
• HDMI x2
• CI+ слот x1
• Етернет порта RJ-45
• Слим метал

Спецификации

Бренд
TCL

Тежина и димензии

Тежина
31 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна

ТВ приемник

Тип на тјунер
ATV/DTV-C,T,T2,S,S2

Функција за паметна телевизија

Инсталиран оперативен систем
Андроид
Smart TV
Да

Приказ

Технологија на екранот
МРАЗ
Дијагонала на екранот
65"

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1
Број на HDMI порти
2

Мрежа

Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Ананас ID

Шифра на производот
P2W2QAT3JL

EAN /   код

EAN /   код
ANZX0GOND7
52.999 ДЕНЗаштеда 20.000 ДЕН
32.999ДЕН
Понудата важи од 02/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• ULTRAHD резолуција 3840x2160
• Индекс на изведба на слика 1800
• IPQ 2.0 мотор
• DVB-T/T2/C/S2
• Micro Diming Pro
• 4K HDR10
• Motion Clariy
• Dolby Vision
• Оперативен систем Андроид 11
• Google Assistant
• Netflix
• AI Amazon Alexa
• Dolby Audio Atmos
• Hands Free Voice Remote
• Wifi вграден 802.11 b/g/n
• Bluetooth
• USB порта со PVR (Power Video Recording)
• Коаксијално надвор
• слушалки
• Влез CVBS x1
• RF x1
• HDMI x2
• CI+ слот x1
• Етернет порта RJ-45
• Слим метал

Спецификации

Бренд
TCL

Тежина и димензии

Тежина
31 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна

ТВ приемник

Тип на тјунер
ATV/DTV-C,T,T2,S,S2

Функција за паметна телевизија

Инсталиран оперативен систем
Андроид
Smart TV
Да

Приказ

Технологија на екранот
МРАЗ
Дијагонала на екранот
65"

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1
Број на HDMI порти
2

Мрежа

Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Ананас ID

Шифра на производот
P2W2QAT3JL

EAN /   код

EAN /   код
ANZX0GOND7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.