Selected image for TESLA Кујнска вага - розева

TESLA Кујнска вага - розева

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
500 ДЕНЗаштеда 101 ДЕН
399ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Розева

Опис на производот

Tesla Кујнска вага, Капацитет 5кг, Розева

Оваа Тесла кујнска вага може да ги мери сите видови храна или течност, за вашите дневни потреби или за печење и готвење. Со tare функцијата, сега е лесно да се измерат течности или мали количини на состојки во садови. Прво ставете го садот, притиснете го копчето ON/TARE за вагата да биде на нула, а потоа измерете ја целата количина. Овој Тесла уред има голем екран од кој лесно се чита, плус индикатори за слаба батерија и преоптоварување. Вагата исто така автоматски ќе се исклучи по 60 секунди неактивност, за да го продолжи животниот век на батеријата. Лесно се одржува со пребришување со влажна крпа.
Тежина 400 g
Димензии (mm) (W x H x D) 145x18x200 mm

Спецификации

Бренд
Tesla

Тежина и димензии

Тежина
0.92 kg

Технички детали

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
ROYVBFLHH6

EAN /   код

EAN /   код
8606018857418
500 ДЕНЗаштеда 101 ДЕН
399ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Tesla Кујнска вага, Капацитет 5кг, Розева

Оваа Тесла кујнска вага може да ги мери сите видови храна или течност, за вашите дневни потреби или за печење и готвење. Со tare функцијата, сега е лесно да се измерат течности или мали количини на состојки во садови. Прво ставете го садот, притиснете го копчето ON/TARE за вагата да биде на нула, а потоа измерете ја целата количина. Овој Тесла уред има голем екран од кој лесно се чита, плус индикатори за слаба батерија и преоптоварување. Вагата исто така автоматски ќе се исклучи по 60 секунди неактивност, за да го продолжи животниот век на батеријата. Лесно се одржува со пребришување со влажна крпа.
Тежина 400 g
Димензии (mm) (W x H x D) 145x18x200 mm

Спецификации

Бренд
Tesla

Тежина и димензии

Тежина
0.92 kg

Технички детали

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
ROYVBFLHH6

EAN /   код

EAN /   код
8606018857418
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.