Selected image for TESLA Телевизор 32M325BHS

TESLA Телевизор 32M325BHS

AНАНАС ШОП
9.000 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
7.990ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Големина на екранот: 32"/80cm
Резолуција: подготвена за HD (1.366 x 768)
Освежување: 60 Hz
Динамичен контраст: 5200:1
Осветлување: 270cd/m²
Сооднос: 16:9
Одговор: 8 ms
Агли на гледање 178° хоризонтално, 178° вертикално
Технологии: 2x10W
Smart TV: Да VIDAA OS
ВРСКИ:
USB 2.0: 1
HDMI: 3
Монтирање на ѕид: 200 x 100 mm, VESA
Потрошувачка на енергија: 60 ​​W макс

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LPOWCYEBOR

EAN /   код

EAN /   код
ANL4K7CYTD
9.000 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
7.990ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Големина на екранот: 32"/80cm
Резолуција: подготвена за HD (1.366 x 768)
Освежување: 60 Hz
Динамичен контраст: 5200:1
Осветлување: 270cd/m²
Сооднос: 16:9
Одговор: 8 ms
Агли на гледање 178° хоризонтално, 178° вертикално
Технологии: 2x10W
Smart TV: Да VIDAA OS
ВРСКИ:
USB 2.0: 1
HDMI: 3
Монтирање на ѕид: 200 x 100 mm, VESA
Потрошувачка на енергија: 60 ​​W макс

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LPOWCYEBOR

EAN /   код

EAN /   код
ANL4K7CYTD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.