Slike TITANIA Ноктарица голeма
Slike TITANIA Ноктарица голeма

TITANIA Ноктарица голeма

Anni Farm
95ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Титаниа ноктарица голема - обложена со хром со остри рабови гарантира совршена нега на ноктите.
Кога ги сечете ноктите, исправете го делот со рачка и свртете го.
Должина: 5,3 цм

Спецификации

Бренд
TITANIA

Ананас ID

Шифра на производот
O3MWD0A5NO

EAN /   код

EAN /   код
4008576324977
95ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Титаниа ноктарица голема - обложена со хром со остри рабови гарантира совршена нега на ноктите.
Кога ги сечете ноктите, исправете го делот со рачка и свртете го.
Должина: 5,3 цм

Спецификации

Бренд
TITANIA

Ананас ID

Шифра на производот
O3MWD0A5NO

EAN /   код

EAN /   код
4008576324977
Понуди од други продавачи за истиот производ
TITANIA Ноктарица голeма
TITANIA Ноктарица голeма
100ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
TITANIA Ноктарица голeма
TITANIA Ноктарица голeма
100ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.