Selected image for TOCOBO Стик за заштита од сонце Cotton Soft SPF50+ PA++++ 19г.

TOCOBO Стик за заштита од сонце Cotton Soft SPF50+ PA++++ 19г.

Elloxy
1.190ДЕН

Опис на производот

Опис
Mултифункционален стик за заштита од сонце кој може да ги блокира УВ зраците, да ја избели вашата кожа и да ги минимизира брчките.
Има висок УВ спектар од SPF50+, PA++++.
Ја хидрира кожата и го контролира производството на себум.
Формулиран со AC Herb Complex™ кој помага да се смири кожата.
Производ без суровост, вегански верифициран.
Пакување: 19г.
Начин на употреба
Пред да се шминкате, нанесете соодветна количина од кремот за сончање на лицето и деловите од телото кои се изложени на УВ зраци. Повторно реаплицирајте доколку е потребно.

Спецификации

Бренд
TOCOBO

Ананас ID

Шифра на производот
VSI2K0YFP3

EAN /   код

EAN /   код
ANUZKOI5U6
1.190ДЕН

Опис на производот

Опис
Mултифункционален стик за заштита од сонце кој може да ги блокира УВ зраците, да ја избели вашата кожа и да ги минимизира брчките.
Има висок УВ спектар од SPF50+, PA++++.
Ја хидрира кожата и го контролира производството на себум.
Формулиран со AC Herb Complex™ кој помага да се смири кожата.
Производ без суровост, вегански верифициран.
Пакување: 19г.
Начин на употреба
Пред да се шминкате, нанесете соодветна количина од кремот за сончање на лицето и деловите од телото кои се изложени на УВ зраци. Повторно реаплицирајте доколку е потребно.

Спецификации

Бренд
TOCOBO

Ананас ID

Шифра на производот
VSI2K0YFP3

EAN /   код

EAN /   код
ANUZKOI5U6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.