Slike TROTEC Kулер подвижен TROTEC PAE 22
Slike TROTEC Kулер подвижен TROTEC PAE 22

TROTEC Kулер подвижен TROTEC PAE 22

КОНКОРД ГРУП
9.500ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Проток на воздух/air flow 330m3/h
За простории од 15-35м2
Струен трошок 60W
Трошок на вода 0.8л/час
Резервоар 6л
Димензија 270 x 300 x 750мм.
Производство: Италија

Спецификации

Бренд
Trotec

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Z53W646YCW

EAN /   код

EAN /   код
4052138090015
9.500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Проток на воздух/air flow 330m3/h
За простории од 15-35м2
Струен трошок 60W
Трошок на вода 0.8л/час
Резервоар 6л
Димензија 270 x 300 x 750мм.
Производство: Италија

Спецификации

Бренд
Trotec

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Z53W646YCW

EAN /   код

EAN /   код
4052138090015
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.