Slike UBIQUITI, UNIFI Рутер UAP AC M
Slike UBIQUITI, UNIFI Рутер UAP AC M
Ново
Slike UBIQUITI, UNIFI Рутер UAP AC M
Slike UBIQUITI, UNIFI Рутер UAP AC M
Slike UBIQUITI, UNIFI Рутер UAP AC M
Slike UBIQUITI, UNIFI Рутер UAP AC M
Ново
Slike UBIQUITI, UNIFI Рутер UAP AC M
Slike UBIQUITI, UNIFI Рутер UAP AC M

UBIQUITI, UNIFI Рутер UAP AC M

ALL4NET
9.704ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

UAP AC Mesh е пристапна точка за WiFi со високи перформанси, спремна за работа на отворено, со двоен опсег, 802.11ac. Со своите 5 GHz и 2.4 GHz фреквенциски опсези може да достигне агрегатна брзина на проток до 1.1 Gbps. UAP AC Mesh има две omnidirectional антени (2x2 MIMO) со кои се обезбедува робусна и широка безжична покриеност од 360°, како и (2) RP-SMA конектори кои може да се користат заедно со антените за прилагодување на обликот на покриеност.

Број на 1GbE порти: 1
Безжичен опсег: 2.4 GHz (3 dBi), 5 GHz (4 dBi)
MIMO: 2.4 GHz (2x2), 5 GHz (2x2), 6 GHz (4x4)
Напојување: PoE, 44-57V DC, 8.5W
Работна температура: -30 до 70°C

Спецификации

Бренд
UBIQUITI, UNIFI

Ананас ID

Шифра на производот
KD8C43RL4X

EAN /   код

EAN /   код
ANO80J3JBL
9.704ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

UAP AC Mesh е пристапна точка за WiFi со високи перформанси, спремна за работа на отворено, со двоен опсег, 802.11ac. Со своите 5 GHz и 2.4 GHz фреквенциски опсези може да достигне агрегатна брзина на проток до 1.1 Gbps. UAP AC Mesh има две omnidirectional антени (2x2 MIMO) со кои се обезбедува робусна и широка безжична покриеност од 360°, како и (2) RP-SMA конектори кои може да се користат заедно со антените за прилагодување на обликот на покриеност.

Број на 1GbE порти: 1
Безжичен опсег: 2.4 GHz (3 dBi), 5 GHz (4 dBi)
MIMO: 2.4 GHz (2x2), 5 GHz (2x2), 6 GHz (4x4)
Напојување: PoE, 44-57V DC, 8.5W
Работна температура: -30 до 70°C

Спецификации

Бренд
UBIQUITI, UNIFI

Ананас ID

Шифра на производот
KD8C43RL4X

EAN /   код

EAN /   код
ANO80J3JBL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.