Selected image for ULEFONE Мобилен телефон ARMOR PAD

ULEFONE Мобилен телефон ARMOR PAD

Clevershop
Ananas direct badge iconбрзо
9.990ДЕН

Опис на производот

4G црн 8.0" Wi-Fi
Екран 16M бои 2K резолуција: 2000x1200 пиксели
Процесор: CPU 8-јадрен (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53)
Mediatek MT6762 Helio G25 (12 nm)
Меморија: 64 microSD до 256GB
RAM: 4GB
Двојна SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
Примарна камера: 13 MP автофокус
Секундарна камера: 5 MP
WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n dual-band hotspot
Bluetooth v5.0
FM радио
Сензори: акцелерометар
OS: Android OS 12
213 x 128.8 x 14 mm
Батерија: 7650mAh

Спецификации

Бренд
ULEFONE

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Дијагонала на екранот
8"
Тип на екран
МРАЗ
Задна камера
13 пратеник
Капацитет на RAM меморија
4 GB
Внатрешна меморија
64 GB

Мрежа

Можности за SIM картичка
двојна SIM

Батерии

Траење на батеријата
7650 mAh

Ананас ID

Шифра на производот
RKPY99L822

EAN /   код

EAN /   код
AN2I51YPQ0
9.990ДЕН

Опис на производот

4G црн 8.0" Wi-Fi
Екран 16M бои 2K резолуција: 2000x1200 пиксели
Процесор: CPU 8-јадрен (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53)
Mediatek MT6762 Helio G25 (12 nm)
Меморија: 64 microSD до 256GB
RAM: 4GB
Двојна SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
Примарна камера: 13 MP автофокус
Секундарна камера: 5 MP
WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n dual-band hotspot
Bluetooth v5.0
FM радио
Сензори: акцелерометар
OS: Android OS 12
213 x 128.8 x 14 mm
Батерија: 7650mAh

Спецификации

Бренд
ULEFONE

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Дијагонала на екранот
8"
Тип на екран
МРАЗ
Задна камера
13 пратеник
Капацитет на RAM меморија
4 GB
Внатрешна меморија
64 GB

Мрежа

Можности за SIM картичка
двојна SIM

Батерии

Траење на батеријата
7650 mAh

Ананас ID

Шифра на производот
RKPY99L822

EAN /   код

EAN /   код
AN2I51YPQ0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.