Slike UNIOR Ножици за кроење овошки 200 550/3пр
Slike UNIOR Ножици за кроење овошки 200 550/3пр

UNIOR Ножици за кроење овошки 200 550/3пр

Меркур
1.370ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

• Ножици за кроење овошки изработени од легиран челик, остро сечило, сечило обложено со тефлон
• Заштита на површината обложена со никел, затворање за да се спречи случајно отворање со заштита против лизгање.

Спецификации

Бренд
UNIOR

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
LT1NT0OMWG

EAN /   код

EAN /   код
200000395132
1.370ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Ножици за кроење овошки изработени од легиран челик, остро сечило, сечило обложено со тефлон
• Заштита на површината обложена со никел, затворање за да се спречи случајно отворање со заштита против лизгање.

Спецификации

Бренд
UNIOR

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
LT1NT0OMWG

EAN /   код

EAN /   код
200000395132
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.