Selected image for URIAGE Гел  дерматолошки 500ml hyseac

URIAGE Гел дерматолошки 500ml hyseac

706ДЕН

Опис на производот

Гел за чистење Uriage Hyséac 500ml е гел кој ги отстранува нечистотиите и вишокот себум.
Неговата висока способност за плакнење, неговиот аспект на пенење при контакт со вода и неговиот лесен мирис карактеристичен за овој асортиман го прават многу пријатен производ за употреба секој ден.
Нуди ултра нежно чистење без сапун кое се исплакнува со вода.
Формулиран е специјално за комбинирана до мрсна кожа.
Хипоалергено.
Тестирано на кожа склона кон акни.
Не-комедоген.
Земете мала количина гел во рацете и масирајте ги навлажнето лице и тело.
Исплакнете темелно.
Да се користи наутро и навечер.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.49 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EZREFMJYQL

EAN /   код

EAN /   код
3661434005862
706ДЕН

Опис на производот

Гел за чистење Uriage Hyséac 500ml е гел кој ги отстранува нечистотиите и вишокот себум.
Неговата висока способност за плакнење, неговиот аспект на пенење при контакт со вода и неговиот лесен мирис карактеристичен за овој асортиман го прават многу пријатен производ за употреба секој ден.
Нуди ултра нежно чистење без сапун кое се исплакнува со вода.
Формулиран е специјално за комбинирана до мрсна кожа.
Хипоалергено.
Тестирано на кожа склона кон акни.
Не-комедоген.
Земете мала количина гел во рацете и масирајте ги навлажнето лице и тело.
Исплакнете темелно.
Да се користи наутро и навечер.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.49 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EZREFMJYQL

EAN /   код

EAN /   код
3661434005862
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.