Slike VARTA Батерија електроник цр 2032 3/1
Slike VARTA Батерија електроник цр 2032 3/1

VARTA Батерија електроник цр 2032 3/1

Меркур
110ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

• Литиумските батерии со копче VARTA се достапни во најчесто бараните големини на батерии за сите стандардни апликации и паметни електронски уреди
• Висок капацитет за подолго траење
• Низок внатрешен отпор и самопразнење

Спецификации

Бренд
Varta

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
87V3B3GFOI

EAN /   код

EAN /   код
400849627688
110ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Литиумските батерии со копче VARTA се достапни во најчесто бараните големини на батерии за сите стандардни апликации и паметни електронски уреди
• Висок капацитет за подолго траење
• Низок внатрешен отпор и самопразнење

Спецификации

Бренд
Varta

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
87V3B3GFOI

EAN /   код

EAN /   код
400849627688
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.