Selected image for Велосипед 12'' виолетов

Велосипед 12'' виолетов

Loco Croco
4.590ДЕН

Боја:Виолетова

Опис на производот

• Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава.
• Опремен со меко и издржливо седиште и корпа.
• Седиштето може да се прилагоди на висината на детето.
• Велосипедот има помошни тркала кои лесно се отстранувааат, една брзина и штитник за ланец.
• Наменето за дечиња на возраст од 1-4 години.
• Големина на гумите: 12'.
• Димензии на производот: - Со помошни тркала: 88x65x40 cm. - Без помошни тркала: 88x65x10 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
8.31 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
UAAFV8FL3T

EAN /   код

EAN /   код
ANQX7VQDIT
4.590ДЕН

Опис на производот

• Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава.
• Опремен со меко и издржливо седиште и корпа.
• Седиштето може да се прилагоди на висината на детето.
• Велосипедот има помошни тркала кои лесно се отстранувааат, една брзина и штитник за ланец.
• Наменето за дечиња на возраст од 1-4 години.
• Големина на гумите: 12'.
• Димензии на производот: - Со помошни тркала: 88x65x40 cm. - Без помошни тркала: 88x65x10 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
8.31 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
UAAFV8FL3T

EAN /   код

EAN /   код
ANQX7VQDIT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.