Selected image for VERTUS Машина за перење под висок притисок 1800W

VERTUS Машина за перење под висок притисок 1800W

EURO TOOLS
5.500 ДЕНЗаштеда 550 ДЕН
4.950ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 11/05/2024

Опис на производот

Карактеристики:

 • Машина за перење под висок притисок
 • Волтажа: 230V/50Hz
 • Моќност: 1800W
 • Макс.притисок 135Bar
 • Работен притисок: 90Bar
 • Макс. проток: 6.8L/min
 • Работен проток : 5.5L/min
 • Макс. температура.: 50°C

Спецификации

Бренд
VERTUS

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Моќ

Максимален притисок
135Bar

Ананас ID

Шифра на производот
0LA75RJS5V

EAN /   код

EAN /   код
5310216106768
5.500 ДЕНЗаштеда 550 ДЕН
4.950ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 11/05/2024

Опис на производот

Карактеристики:

 • Машина за перење под висок притисок
 • Волтажа: 230V/50Hz
 • Моќност: 1800W
 • Макс.притисок 135Bar
 • Работен притисок: 90Bar
 • Макс. проток: 6.8L/min
 • Работен проток : 5.5L/min
 • Макс. температура.: 50°C

Спецификации

Бренд
VERTUS

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Моќ

Максимален притисок
135Bar

Ананас ID

Шифра на производот
0LA75RJS5V

EAN /   код

EAN /   код
5310216106768
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.