Selected image for VERTUS Тример за жива ограда 450W

VERTUS Тример за жива ограда 450W

EURO TOOLS
2.300 ДЕНЗаштеда 230 ДЕН
2.070ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 11/05/2024

Опис на производот

•Напон 230-240V
•Фрекфенција 50Hz
•Моќност 450W
•Вртежи 1750 мин
•Макс.сечење 16mm
•Должина на меч 450mm

Спецификации

Бренд
VERTUS

Тежина и димензии

Тежина
2.55 kg

Ананас ID

Шифра на производот
KOA75FY80E

EAN /   код

EAN /   код
5310216108489
2.300 ДЕНЗаштеда 230 ДЕН
2.070ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 11/05/2024

Опис на производот

•Напон 230-240V
•Фрекфенција 50Hz
•Моќност 450W
•Вртежи 1750 мин
•Макс.сечење 16mm
•Должина на меч 450mm

Спецификации

Бренд
VERTUS

Тежина и димензии

Тежина
2.55 kg

Ананас ID

Шифра на производот
KOA75FY80E

EAN /   код

EAN /   код
5310216108489
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.