Selected image for VICHY  Пудра против стареење spf20 - нијанса 35 30 ml liftactiv flexilift teint

VICHY Пудра против стареење spf20 - нијанса 35 30 ml liftactiv flexilift teint

1.940 ДЕНЗаштеда 388 ДЕН
1.552ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Пудра со ефект на затегање (lifting) за сјајна кожа.
За жени над 40 години кои бараат нега против стареење во самата пудра. Хипоалергена формула со термална вода Vichy. Некомедогена. Течна пудра против брчки со силиконска текстура за моментален лифтинг ефект и здрав сјај на кожата без формирање на линии.
Благодарение на еластичноста на својата силиконска текстура ги затега брчките и ги прати движењата на вашето лице со цел намалување на создавањето на истите и зачувување на воедначен тен со здрав сјај во текот на целиот ден.
Формулата е збогатена со Collagyl, спој на 3 Vichy водечки активни состојки од производите против брчки. Тој делува на сите знаци на стареење и пополнување на брчките во период од месец дена.
Брчките се моментално видливо затегнати, тенот е изедначен, сјаен и одморен.
Ефектот на лифтинг трае во текот на целиот ден без појава на линии.

Спецификации

Бренд
Vichy

Тежина и димензии

Тежина
0.15 kg

Ананас ID

Шифра на производот
VWIEFXYEGT

EAN /   код

EAN /   код
3337871318086
1.940 ДЕНЗаштеда 388 ДЕН
1.552ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Пудра со ефект на затегање (lifting) за сјајна кожа.
За жени над 40 години кои бараат нега против стареење во самата пудра. Хипоалергена формула со термална вода Vichy. Некомедогена. Течна пудра против брчки со силиконска текстура за моментален лифтинг ефект и здрав сјај на кожата без формирање на линии.
Благодарение на еластичноста на својата силиконска текстура ги затега брчките и ги прати движењата на вашето лице со цел намалување на создавањето на истите и зачувување на воедначен тен со здрав сјај во текот на целиот ден.
Формулата е збогатена со Collagyl, спој на 3 Vichy водечки активни состојки од производите против брчки. Тој делува на сите знаци на стареење и пополнување на брчките во период од месец дена.
Брчките се моментално видливо затегнати, тенот е изедначен, сјаен и одморен.
Ефектот на лифтинг трае во текот на целиот ден без појава на линии.

Спецификации

Бренд
Vichy

Тежина и димензии

Тежина
0.15 kg

Ананас ID

Шифра на производот
VWIEFXYEGT

EAN /   код

EAN /   код
3337871318086
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.