Selected image for VIOLETA влажна тоалетна хартија Хемо грижа 60/1

VIOLETA влажна тоалетна хартија Хемо грижа 60/1

374ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

VIOLETA влажна тоалетна хартија Хемо грижа 60/1

Спецификации

Бренд
VIOLETA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Земја на потекло
Босна и Херцеговина
Количина по пакет
60 kom.
Дерматолошки тестирано
Да

Ананас ID

Шифра на производот
A6PRPHN9AN

EAN /   код

EAN /   код
3870128020733
374ДЕН

Опис на производот

VIOLETA влажна тоалетна хартија Хемо грижа 60/1

Спецификации

Бренд
VIOLETA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Земја на потекло
Босна и Херцеговина
Количина по пакет
60 kom.
Дерматолошки тестирано
Да

Ананас ID

Шифра на производот
A6PRPHN9AN

EAN /   код

EAN /   код
3870128020733
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.