0 thumbnail image for VIOLETA Влажни марамици  Baby Water Care 3x56/1
1 thumbnail image for VIOLETA Влажни марамици  Baby Water Care 3x56/1
Selected image for VIOLETA Влажни марамици  Baby Water Care 3x56/1
Selected image for VIOLETA Влажни марамици  Baby Water Care 3x56/1

VIOLETA Влажни марамици Baby Water Care 3x56/1

199ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Влажните марамчиња Violeta Water Care 56 парчиња се марамчиња со благ лосион кој содржи 99% вода и се идеални за нежна нега на бебиња од првиот ден.

Спецификации

Бренд
VIOLETA

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg
Ширина на пакетот
198 mm
Длабочина на пакетот
240 mm
Висина на пакетот
333 mm

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Дерматолошки тестирано
Да

Ананас ID

Шифра на производот
S6QRP9ETNB

EAN /   код

EAN /   код
3870128018198
199ДЕН

Опис на производот

Влажните марамчиња Violeta Water Care 56 парчиња се марамчиња со благ лосион кој содржи 99% вода и се идеални за нежна нега на бебиња од првиот ден.

Спецификации

Бренд
VIOLETA

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg
Ширина на пакетот
198 mm
Длабочина на пакетот
240 mm
Висина на пакетот
333 mm

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Дерматолошки тестирано
Да

Ананас ID

Шифра на производот
S6QRP9ETNB

EAN /   код

EAN /   код
3870128018198
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.