Selected image for VIOLETA Влажни марамици soft, 72 x3

VIOLETA Влажни марамици soft, 72 x3

210ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Мек лосион за влажни марамчиња Violeta 72 парчиња се изработени од неткаен материјал, кој е натопен во лосион. Тие се дерматолошки тестирани, без алкохол, pH на кожата. Број на парчиња во пакувањето: 72 x3

Спецификации

Бренд
VIOLETA

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Ананас ID

Шифра на производот
GUPRPGJN3S

EAN /   код

EAN /   код
3870128008137
210ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Мек лосион за влажни марамчиња Violeta 72 парчиња се изработени од неткаен материјал, кој е натопен во лосион. Тие се дерматолошки тестирани, без алкохол, pH на кожата. Број на парчиња во пакувањето: 72 x3

Спецификации

Бренд
VIOLETA

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Ананас ID

Шифра на производот
GUPRPGJN3S

EAN /   код

EAN /   код
3870128008137
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.