Selected image for Висечка фотелја Nest-Egg, црна, 92 x 63 x 110 cm

Висечка фотелја Nest-Egg, црна, 92 x 63 x 110 cm

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
15.000 ДЕНЗаштеда 3.010 ДЕН
11.990ДЕН
Понудата важи од 09/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Весената фотелја Nest-Egg е елегантно парче мебел што ќе внесе удобност и стил во вашиот простор. Бојата е класична црна, која лесно се вклопува во различни ентериери.

Димензиите на фотелјата се 92 x 63 x 110 cm, додека големината на држачот на кој е поставена е 96 x 101 x 194 cm. Носивоста на фотелјата е 130 kg. Оваа комбинација ја прави фотелјата исклучително стабилна и безбедна за употреба.

Оваа висечка фотелја е совршена за релаксација и уживање во слободното време. Можете да го поставите во дневната соба, терасата или градината за да создадете пријатно катче за релаксација. Уживајте во луксузот и удобноста со оваа модерна и атрактивна висечка фотелја Nest-Egg.

Спецификации

Бренд
ARANEA TOYS

Тежина и димензии

Тежина
22.5 kg
Тежина
21.4 kg
Ширина
210 mm
Длабочина
650 mm
Висина
1150 mm

Ананас ID

Шифра на производот
98MD23PC0C

EAN /   код

EAN /   код
3850223324196
15.000 ДЕНЗаштеда 3.010 ДЕН
11.990ДЕН
Понудата важи од 09/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Весената фотелја Nest-Egg е елегантно парче мебел што ќе внесе удобност и стил во вашиот простор. Бојата е класична црна, која лесно се вклопува во различни ентериери.

Димензиите на фотелјата се 92 x 63 x 110 cm, додека големината на држачот на кој е поставена е 96 x 101 x 194 cm. Носивоста на фотелјата е 130 kg. Оваа комбинација ја прави фотелјата исклучително стабилна и безбедна за употреба.

Оваа висечка фотелја е совршена за релаксација и уживање во слободното време. Можете да го поставите во дневната соба, терасата или градината за да создадете пријатно катче за релаксација. Уживајте во луксузот и удобноста со оваа модерна и атрактивна висечка фотелја Nest-Egg.

Спецификации

Бренд
ARANEA TOYS

Тежина и димензии

Тежина
22.5 kg
Тежина
21.4 kg
Ширина
210 mm
Длабочина
650 mm
Висина
1150 mm

Ананас ID

Шифра на производот
98MD23PC0C

EAN /   код

EAN /   код
3850223324196
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.