Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан
Slike VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан

VISION Кујнски нож бамбус ребраст титан

Vision Centar Gostivar
299ДЕН

Боја:Светло кафеава

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус и метал
Димензии:28x4x1.7cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
A0BMO6JH75

EAN /   код

EAN /   код
8681734409974
299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус и метал
Димензии:28x4x1.7cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
A0BMO6JH75

EAN /   код

EAN /   код
8681734409974

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.