Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас
Slike VISION Нож бамбус за магданос Гаас

VISION Нож бамбус за магданос Гаас

Vision Centar Gostivar
159ДЕН

Боја:Светло кафеава

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус.
Може да се користи само за сецкање магданос
Димензии:25*30*6цм
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
1ABMOGHVJE

EAN /   код

EAN /   код
8680136024136
159ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус.
Може да се користи само за сецкање магданос
Димензии:25*30*6цм
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
1ABMOGHVJE

EAN /   код

EAN /   код
8680136024136

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.