Вкупна водна пумпа TWP17506, 750W, 50L/min
Бренд:Total
Продавач:TOTAL TOOLS
6.888ДЕНЗаштеда: 2.138 ДЕН
4.750ДЕН
Best Buy Badge
Ананас. Е-трговец број 1 во Северна Македонија.
Трговецот потврдува постоење на законска гаранција за сообразност на стоката.
Карактеристики:
• Напон: 220-240V~50Hz
• Моќност: 750W (1HP)
• Максимална висина на испорака: 52m
• Макс. проток: 50L/min
• Макс. вшмукување: 8m
• Дијаметар на цевка: 1"
• Мотор од бакарна жица
• Месингано работно коло
• Должина на кабел 0,3 m
• Спакувано во кутија во боја
Бидете во тек!
Сите најнови, намалени и актуелни производи се веќе на страницата и ние ги одбравме за тебе!
Сè што треба да направиш е да се регистрираш за нашиот Newsletter!
Добијте известувања преку:
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank iconHappy Card icon
Verificiran badge