Slike VOX Телесна вага PW 436
Slike VOX Телесна вага PW 436
Slike VOX Телесна вага PW 436
Slike VOX Телесна вага PW 436
Slike VOX Телесна вага PW 436
Slike VOX Телесна вага PW 436
Slike VOX Телесна вага PW 436
Slike VOX Телесна вага PW 436

VOX Телесна вага PW 436

АНАНАС ШОП
690 ДЕНЗаштеда 141 ДЕН
549ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

 • Капацитет 180 kg
 • Прецизност 100 g
 • Безбедносно калено стакло, индикатор за преоптоварување и слаба батерија
 • LCD дисплеј
 • Изберете (конверзија) единици kg/oz/lb:oz
 • Димензии на уредот (ШxВxД) 30,2 x 2,8 x 30,2 см
 • Димензии на спакуван уред (ВxDxW) 31,2 x 3,2 x 31,2 cm
 • Нето тежина 1,5 кг
 • Бруто тежина 1,7 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Други карактеристики
Индикатор за преоптоварување: Да; Прецизност [g]:1; Тип: Телесна вага; Максимална тежина (капацитет) [kg]: 180; Приказ за читање: Да; Дисплеј: LCD;

Тежина

Ширина
302 mm
Длабочина
302 mm
Висина
28 mm
Тежина
1500 g

Ананас ID

Шифра на производот
0YAGVGIZN3

EAN /   код

EAN /   код
8606019600075
690 ДЕНЗаштеда 141 ДЕН
549ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

 • Капацитет 180 kg
 • Прецизност 100 g
 • Безбедносно калено стакло, индикатор за преоптоварување и слаба батерија
 • LCD дисплеј
 • Изберете (конверзија) единици kg/oz/lb:oz
 • Димензии на уредот (ШxВxД) 30,2 x 2,8 x 30,2 см
 • Димензии на спакуван уред (ВxDxW) 31,2 x 3,2 x 31,2 cm
 • Нето тежина 1,5 кг
 • Бруто тежина 1,7 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Други карактеристики
Индикатор за преоптоварување: Да; Прецизност [g]:1; Тип: Телесна вага; Максимална тежина (капацитет) [kg]: 180; Приказ за читање: Да; Дисплеј: LCD;

Тежина

Ширина
302 mm
Длабочина
302 mm
Висина
28 mm
Тежина
1500 g

Ананас ID

Шифра на производот
0YAGVGIZN3

EAN /   код

EAN /   код
8606019600075

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.