Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart
Slike VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart

VOX Телевизор LED 32GOH200B Smart

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
8.000 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
6.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Големина: 32" (81см)
Тип на екран: Direct LED Slim
Разолуција: HD 1366x768
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart: Google TV
Моќност на звучниците: 2 x 6W RMS
Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, излез за слушалки, AV-IN, Cl слот, ETHERNET (RJ45), SPIDF излез
Технологии: Wi-FI, Multilanguage OSD, Sleep Timer, HDR10, HLG, Bluetooth, Dolby Audio, Googlecast, Google assistant
Боја: црна
Гаранција: 36 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Карактеристики

Боја на производот
Црна
VESA стандард за монтирање на интерфејс
100х100
Резолуции на екранот
1366 x 768
Дијагонала на екранот
32 "
Број на звучници
2
Smart TV
Да

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
2
Број на HDMI порти
2

Мрежа

Wi-Fi
Да
Bluetooth
Да

Енергетска ефикасност

Скала за енергетска ефикасност
И на Г

Ананас ID

Шифра на производот
5582QNS4PM

EAN /   код

EAN /   код
8606019608590
8.000 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
6.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Големина: 32" (81см)
Тип на екран: Direct LED Slim
Разолуција: HD 1366x768
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart: Google TV
Моќност на звучниците: 2 x 6W RMS
Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, излез за слушалки, AV-IN, Cl слот, ETHERNET (RJ45), SPIDF излез
Технологии: Wi-FI, Multilanguage OSD, Sleep Timer, HDR10, HLG, Bluetooth, Dolby Audio, Googlecast, Google assistant
Боја: црна
Гаранција: 36 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Карактеристики

Боја на производот
Црна
VESA стандард за монтирање на интерфејс
100х100
Резолуции на екранот
1366 x 768
Дијагонала на екранот
32 "
Број на звучници
2
Smart TV
Да

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
2
Број на HDMI порти
2

Мрежа

Wi-Fi
Да
Bluetooth
Да

Енергетска ефикасност

Скала за енергетска ефикасност
И на Г

Ананас ID

Шифра на производот
5582QNS4PM

EAN /   код

EAN /   код
8606019608590
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.