0 thumbnail image for VOX Телевизор LED 65GOU205B Smart UHD
1 thumbnail image for VOX Телевизор LED 65GOU205B Smart UHD
Selected image for VOX Телевизор LED 65GOU205B Smart UHD
Selected image for VOX Телевизор LED 65GOU205B Smart UHD

VOX Телевизор LED 65GOU205B Smart UHD

Бител
32.900ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

 • Дијагонала на екранот: 65"
 • Тип на екран: Direct LED тенок
 • Резолуција на екранот: 4K (3840 x 2160)
 • Енергетска класа: G
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 3 години
 • Паметен оперативен систем: Google TV
 • Одговор на сликата: 60 Hz
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Моќност на звучникот: 2 x 8W RMS
 • Multilingual OSD, sleep timer, HDR10, HLG, Bluetooth, Dolby Audio, Dolby Vision HDR, Googlecast, Google Assistant
 • Порти: HDMI x 2, USB x 3, Mini AV-IN, ETHERNET (RJ45), излез за слушалки, SPIDF излез, Cl слот
 • Тип на држач: Ногарки
 • H.264, H.265: Да
 • Smart TV: Да
 • SMART апликации: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Disney +
 • Wi-Fi: Да
 • Нето маса: 15,1кг
 • VESA стандард 300 x 300
 • Бруто тежина: 19,9кг

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
31 kg

Карактеристики

Име на моделот
65GOU205B
Боја на производот
Црна
VESA стандард за монтирање на интерфејс
300х300
Дијагонала на екранот
65"
Тип на екран
МРАЗ
Smart TV
Да

Пристаништа и интерфејси

Број на HDMI порти
2
Број на USB порти
3
УСБ влез
Да

Мрежа

Wi-Fi
Да
Bluetooth
Да

Ананас ID

Шифра на производот
2KCQD6LLGE

EAN /   код

EAN /   код
8606019608859
32.900ДЕН

Опис на производот

 • Дијагонала на екранот: 65"
 • Тип на екран: Direct LED тенок
 • Резолуција на екранот: 4K (3840 x 2160)
 • Енергетска класа: G
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 3 години
 • Паметен оперативен систем: Google TV
 • Одговор на сликата: 60 Hz
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Моќност на звучникот: 2 x 8W RMS
 • Multilingual OSD, sleep timer, HDR10, HLG, Bluetooth, Dolby Audio, Dolby Vision HDR, Googlecast, Google Assistant
 • Порти: HDMI x 2, USB x 3, Mini AV-IN, ETHERNET (RJ45), излез за слушалки, SPIDF излез, Cl слот
 • Тип на држач: Ногарки
 • H.264, H.265: Да
 • Smart TV: Да
 • SMART апликации: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Disney +
 • Wi-Fi: Да
 • Нето маса: 15,1кг
 • VESA стандард 300 x 300
 • Бруто тежина: 19,9кг

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
31 kg

Карактеристики

Име на моделот
65GOU205B
Боја на производот
Црна
VESA стандард за монтирање на интерфејс
300х300
Дијагонала на екранот
65"
Тип на екран
МРАЗ
Smart TV
Да

Пристаништа и интерфејси

Број на HDMI порти
2
Број на USB порти
3
УСБ влез
Да

Мрежа

Wi-Fi
Да
Bluetooth
Да

Ананас ID

Шифра на производот
2KCQD6LLGE

EAN /   код

EAN /   код
8606019608859
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.