Selected image for WAGO Конектори 222-415, кутија 40/1

WAGO Конектори 222-415, кутија 40/1

Compunet
1.720ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 5 проводници: 0,08 – 4 мм2 за лиснат проводник 0,08 – 2,5 мм2 за тврд проводник
Номинален напон 400 V, номинална струја 32 A

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
59 mm

Ананас ID

Шифра на производот
PQPZS1VHA2

EAN /   код

EAN /   код
4044918464956
1.720ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 5 проводници: 0,08 – 4 мм2 за лиснат проводник 0,08 – 2,5 мм2 за тврд проводник
Номинален напон 400 V, номинална струја 32 A

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
59 mm

Ананас ID

Шифра на производот
PQPZS1VHA2

EAN /   код

EAN /   код
4044918464956
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.