Selected image for WAGO Конектори 224-101, кутија 100/1

WAGO Конектори 224-101, кутија 100/1

Compunet
1.500ДЕН

Опис на производот

1 x Врска до електричната инсталација 1,0 – 2,5mm2 тврд проводник
1 x Врска до телото за осветлување 0,5 – 2,5mm2 тврд или лиснат проводник
Номинален напон 400V Номинална струја 24A

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.21 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
59 mm

Ананас ID

Шифра на производот
9VPZSWQZTC

EAN /   код

EAN /   код
4044918583817
1.500ДЕН

Опис на производот

1 x Врска до електричната инсталација 1,0 – 2,5mm2 тврд проводник
1 x Врска до телото за осветлување 0,5 – 2,5mm2 тврд или лиснат проводник
Номинален напон 400V Номинална струја 24A

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.21 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
59 mm

Ананас ID

Шифра на производот
9VPZSWQZTC

EAN /   код

EAN /   код
4044918583817
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.