Selected image for WAGO Конектори 2273-208, кутија 50/1

WAGO Конектори 2273-208, кутија 50/1

Compunet
1.400ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 8 тврди проводници 0,5-2,5 мм2
Номинален напон 450 V, номинална струја 24 А

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.14 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
42 mm

Ананас ID

Шифра на производот
YNPZS0DKG5

EAN /   код

EAN /   код
4050821027881
1.400ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 8 тврди проводници 0,5-2,5 мм2
Номинален напон 450 V, номинална струја 24 А

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.14 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
42 mm

Ананас ID

Шифра на производот
YNPZS0DKG5

EAN /   код

EAN /   код
4050821027881
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.