Slike WELEDA Масло за масажа на бебешко стомаче 50ml
Slike WELEDA Масло за масажа на бебешко стомаче 50ml

WELEDA Масло за масажа на бебешко стомаче 50ml

ПЗУ Аптека Полин
850ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нежна масажа за бебешки грчеви.
Природно масло за масажа за бебешкото стомаче, поттикнува варење на храната и спречува појава на грчеви, подуеност и гасови. Комбинацијата од нежно бадемово масло и етерично масло од мајоран, римска камилица и кардамон е идеална и релаксирачка масажа на бебешкото стомаче. Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега, формулирана во соработка со стручни медицински лица.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Ананас ID

Шифра на производот
YZIEFFW7II

EAN /   код

EAN /   код
4001638095082
850ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нежна масажа за бебешки грчеви.
Природно масло за масажа за бебешкото стомаче, поттикнува варење на храната и спречува појава на грчеви, подуеност и гасови. Комбинацијата од нежно бадемово масло и етерично масло од мајоран, римска камилица и кардамон е идеална и релаксирачка масажа на бебешкото стомаче. Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега, формулирана во соработка со стручни медицински лица.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Ананас ID

Шифра на производот
YZIEFFW7II

EAN /   код

EAN /   код
4001638095082
Понуди од други продавачи за истиот производ
WELEDA Масло за масажа на бебешко стомаче 50ml
WELEDA Масло за масажа на бебешко стомаче 50ml
910ДЕН
Кај продавачотAnni Farm

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
WELEDA Масло за масажа на бебешко стомаче 50ml
WELEDA Масло за масажа на бебешко стомаче 50ml
910ДЕН
Кај продавачотAnni Farm

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.