Slike WELEDA Шампон и гел за туширање Calendula 200ml
Slike WELEDA Шампон и гел за туширање Calendula 200ml

WELEDA Шампон и гел за туширање Calendula 200ml

ПЗУ Аптека Полин
645ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Производот 2 во 1 нежно ја чисти кожата и косата на детето, штити од сушење и и дава на кожата чувство на мекост.

Начин на употреба: Истурете мала количина на дланка и нежно нанесете на телото и косата на бебето. Нежно масирајте и потоа исплакнете темелно. Не предизвикува наводнување на очите.
Активни состојки: коко - глукозид (природен чистач), бадемово масло, масло од сусам, невен.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
200 ml

Ананас ID

Шифра на производот
0EIEFW9C01

EAN /   код

EAN /   код
4001638523127
645ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Производот 2 во 1 нежно ја чисти кожата и косата на детето, штити од сушење и и дава на кожата чувство на мекост.

Начин на употреба: Истурете мала количина на дланка и нежно нанесете на телото и косата на бебето. Нежно масирајте и потоа исплакнете темелно. Не предизвикува наводнување на очите.
Активни состојки: коко - глукозид (природен чистач), бадемово масло, масло од сусам, невен.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
200 ml

Ананас ID

Шифра на производот
0EIEFW9C01

EAN /   код

EAN /   код
4001638523127

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.