Slike WELEDA Заштитен балсам за лице од невен 30ml
Slike WELEDA Заштитен балсам за лице од невен 30ml

WELEDA Заштитен балсам за лице од невен 30ml

Anni Farm
487ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Заштитна крема од студ и ветар за време на зимскиот период.
За осетлива и нежна кожа на бебешкото и детското лице. Балсам без вода кој ја храни и смирува кожата и прави заштитна бариера против надворешни влијанија. За сува кожа. Содржи масло од бадем, хранлив ланолин и смирувачки екстракти од невен. Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега и кај најчувствителната кожа.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Ананас ID

Шифра на производот
TM08CXPHTZ

EAN /   код

EAN /   код
4001638096638
487ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Заштитна крема од студ и ветар за време на зимскиот период.
За осетлива и нежна кожа на бебешкото и детското лице. Балсам без вода кој ја храни и смирува кожата и прави заштитна бариера против надворешни влијанија. За сува кожа. Содржи масло од бадем, хранлив ланолин и смирувачки екстракти од невен. Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега и кај најчувствителната кожа.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Ананас ID

Шифра на производот
TM08CXPHTZ

EAN /   код

EAN /   код
4001638096638
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.