Selected image for WENDY Лосос Храна за мачки 10кг

WENDY Лосос Храна за мачки 10кг

PETSY MK
1.300 ДЕНЗаштеда 130 ДЕН
1.170ДЕН
Понудата важи од 10/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Храна за мачки со лосос (протеин 30% , масти 10%)

Спецификации

Бренд
WENDY

Тежина и димензии

Тежина
4.1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
HCKYF09G8F

EAN /   код

EAN /   код
ANOVWLFXW3
1.300 ДЕНЗаштеда 130 ДЕН
1.170ДЕН
Понудата важи од 10/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Храна за мачки со лосос (протеин 30% , масти 10%)

Спецификации

Бренд
WENDY

Тежина и димензии

Тежина
4.1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
HCKYF09G8F

EAN /   код

EAN /   код
ANOVWLFXW3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.