Selected image for WET HANKIES Влажни марамици 2+2 /15

WET HANKIES Влажни марамици 2+2 /15

110ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

Карактеристики:
Влажни антибактериски марамчиња за раце со алкохол денат и дополнително средство за дезинфекција, со дискретен екстракт од лимон. Тие дејствуваат ефикасно против бактериите и вирусите на грип Η1Ν1 и Η3Ν2.

Спецификации

Бренд
WET HANKIES

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
FGPRPG3984

EAN /   код

EAN /   код
5201263008412
110ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Влажни антибактериски марамчиња за раце со алкохол денат и дополнително средство за дезинфекција, со дискретен екстракт од лимон. Тие дејствуваат ефикасно против бактериите и вирусите на грип Η1Ν1 и Η3Ν2.

Спецификации

Бренд
WET HANKIES

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
FGPRPG3984

EAN /   код

EAN /   код
5201263008412
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.