Slike WHISKAS Пауч за маче со вкус на пилешко
Slike WHISKAS Пауч за маче со вкус на пилешко

WHISKAS Пауч за маче со вкус на пилешко

PET HOUSE
40ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Whiskas – Влажна храна за возрасни мачки со вкус на пилешко
• Пакување : 85g

Спецификации

Бренд
‎Whiskas

Ананас ID

Шифра на производот
NPFDGIDTOA

EAN /   код

EAN /   код
5900951302114
40ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Whiskas – Влажна храна за возрасни мачки со вкус на пилешко
• Пакување : 85g

Спецификации

Бренд
‎Whiskas

Ананас ID

Шифра на производот
NPFDGIDTOA

EAN /   код

EAN /   код
5900951302114

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.