Selected image for WILSON Грип PROFILE OVERGRIP RD

WILSON Грип PROFILE OVERGRIP RD

D Sport
599 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
479ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Грип

Спецификации

Бренд
Wilson

Тежина и димензии

Тежина
1.5 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
UP47CVKF3H

EAN /   код

EAN /   код
887768146832
599 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
479ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Грип

Спецификации

Бренд
Wilson

Тежина и димензии

Тежина
1.5 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
UP47CVKF3H

EAN /   код

EAN /   код
887768146832
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.