Slike WOLFCRAFT Работна маса подесива по висина MASTER 650 ERGO-
Slike WOLFCRAFT Работна маса подесива по висина MASTER 650 ERGO-

WOLFCRAFT Работна маса подесива по висина MASTER 650 ERGO-

Фамод
9.980 ДЕНЗаштеда 1.497 ДЕН
8.483ДЕН
Понудата важи од 01/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Точна работна висина за секаква примена!
Прилагодувањето на висината овозможува ергономска работна положба без разлика дали стоите или седите.
• прилагодување на висина со фиксирање на продолжетокот
• поголема работна површина со дополнителната плоча
• работна плоча која се навалува од 0 - 65° нуди нови области на употреба
• магнет во медијапанот за чување на завртки и шајки
• стабилни ногарки кои можат брзо и лесно да се склопат за заштеда на простор при складирање
• пакување: картонска кутија
• може да се користи заедно со: 6102300, 6119973
• дополнителен прибор: 3036000, 6171000, 6172000, 6174000, 6176000, 3036000, 6166000, 6891000, 4800000, 4802000
•Технички карактеристики
димензии ­ монтирана: 650 x 720 x 950 mm
димензии ­ склопена: 650 x 180 x 1,060 mm
работна површина: 650 x 490 mm
макс. носивост: 120 kg
систем на стегање: рачки, стезни челусти со вретено за прилагодување
помош за прилагодување: скала
работна плоча: медијапан, се навалува од 0-65°
ногарки: стабилен систем за брзо склопување, интегрирани отвори за фиксирање на алат
макс. стезна ширина / со челусти: 115 / 435 mm
работна висина: 780 - 950 mm

Спецификации

Бренд
WOLFCRAFT

Технички детали

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
1 MASTER 200 - работна маса и маса за стегање, 4 стезни челусти за хоризонтално стегање

Ананас ID

Шифра на производот
Q23600VO5B

EAN /   код

EAN /   код
ANUU6LZUXL
9.980 ДЕНЗаштеда 1.497 ДЕН
8.483ДЕН
Понудата важи од 01/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Точна работна висина за секаква примена!
Прилагодувањето на висината овозможува ергономска работна положба без разлика дали стоите или седите.
• прилагодување на висина со фиксирање на продолжетокот
• поголема работна површина со дополнителната плоча
• работна плоча која се навалува од 0 - 65° нуди нови области на употреба
• магнет во медијапанот за чување на завртки и шајки
• стабилни ногарки кои можат брзо и лесно да се склопат за заштеда на простор при складирање
• пакување: картонска кутија
• може да се користи заедно со: 6102300, 6119973
• дополнителен прибор: 3036000, 6171000, 6172000, 6174000, 6176000, 3036000, 6166000, 6891000, 4800000, 4802000
•Технички карактеристики
димензии ­ монтирана: 650 x 720 x 950 mm
димензии ­ склопена: 650 x 180 x 1,060 mm
работна површина: 650 x 490 mm
макс. носивост: 120 kg
систем на стегање: рачки, стезни челусти со вретено за прилагодување
помош за прилагодување: скала
работна плоча: медијапан, се навалува од 0-65°
ногарки: стабилен систем за брзо склопување, интегрирани отвори за фиксирање на алат
макс. стезна ширина / со челусти: 115 / 435 mm
работна висина: 780 - 950 mm

Спецификации

Бренд
WOLFCRAFT

Технички детали

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
1 MASTER 200 - работна маса и маса за стегање, 4 стезни челусти за хоризонтално стегање

Ананас ID

Шифра на производот
Q23600VO5B

EAN /   код

EAN /   код
ANUU6LZUXL

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.