0 thumbnail image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
1 thumbnail image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
2 thumbnail image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
3 thumbnail image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
4 thumbnail image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
5 thumbnail image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
6 thumbnail image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
7 thumbnail image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
Selected image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
Selected image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
Selected image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
Selected image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
Selected image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
Selected image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
Selected image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење
Selected image for XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење

XIAOMI Mi 5-Blade Машинка за бричење

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
6.990 ДЕНЗаштеда 2.500 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Сигурноста и свежината преку денот започнува со малите детали наутро. Мотор со линеарна магнетска суспензија кој носи константна сила на омнидирекционалната пливачка глава за бричење.

Овие врвни функционалности даваат повеќе контрола за почисто и полесно бричење.

 

 • Неговите глави со пет сечила и три различни форми на сечила можат да го скратат секој стил на брада со едно поминување.
 • Прецизното внатрешно сечило е изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик со остар агол од 30° и научно дизајниран раб на сечилото за подобри перформанси и издржливост на сечењето
 • Ефикасно бричење, силна и стабилна моќност
 • Режим на брзина за високоефикасно бричење
 • Водоотпорна оцена IPX7
 • Полнење од тип C
 • Ергономски и магнетски дизајн
 • Флексибилен и лесен за употреба

 

Главни карактеристики: 

 • Моќност: 10W
   
 • Напон: 3.7 V
   
 • Време на работење: до еден и пол час
   
 • Време на полнење: два часа
   
 • Функција: повеќесмерна глава со пет оштрици
 •  Суво и мокро користење
 •  Се мие под вода
 •  Ножиња од високо квалитетен челик
 •  Главата се отстранува за полесно чистење

 

Општи карактеристики: 

 • Боја: Црна
   
 • Димензии: 57x62.5x46мм

 

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
0.96 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
10 W

Ананас ID

Шифра на производот
D25VHE8JCK

EAN /   код

EAN /   код
ANPTSAG03N
6.990 ДЕНЗаштеда 2.500 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Сигурноста и свежината преку денот започнува со малите детали наутро. Мотор со линеарна магнетска суспензија кој носи константна сила на омнидирекционалната пливачка глава за бричење.

Овие врвни функционалности даваат повеќе контрола за почисто и полесно бричење.

 

 • Неговите глави со пет сечила и три различни форми на сечила можат да го скратат секој стил на брада со едно поминување.
 • Прецизното внатрешно сечило е изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик со остар агол од 30° и научно дизајниран раб на сечилото за подобри перформанси и издржливост на сечењето
 • Ефикасно бричење, силна и стабилна моќност
 • Режим на брзина за високоефикасно бричење
 • Водоотпорна оцена IPX7
 • Полнење од тип C
 • Ергономски и магнетски дизајн
 • Флексибилен и лесен за употреба

 

Главни карактеристики: 

 • Моќност: 10W
   
 • Напон: 3.7 V
   
 • Време на работење: до еден и пол час
   
 • Време на полнење: два часа
   
 • Функција: повеќесмерна глава со пет оштрици
 •  Суво и мокро користење
 •  Се мие под вода
 •  Ножиња од високо квалитетен челик
 •  Главата се отстранува за полесно чистење

 

Општи карактеристики: 

 • Боја: Црна
   
 • Димензии: 57x62.5x46мм

 

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
0.96 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
10 W

Ананас ID

Шифра на производот
D25VHE8JCK

EAN /   код

EAN /   код
ANPTSAG03N
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.