Slike Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
Slike Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
Slike Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
Slike Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
Slike Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
Slike Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
Slike Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
Slike Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело

Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело

Нексио
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2

 • Тип на екран: дигитален 
 • Боја на производот: Бела
 • Единици за мерење на температурата: °C
 • Опсег на мерење на температурата: 0 - 60 °C
 • Точност: 0,1 °C
 • Извор на енергија: батерија
 • Тип на батерија: CR2032
 • Ширина: 430 mm, длабочина: 125 mm, висина: 430 mm
 • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Други карактеристики
Podloga:Sto; Osnovni materijal:Akrilonitril butadien stireni (ABS), Poli(metil metakrilat) (PMMA); Svrha:Enterijer; Tip ekrana:Digitalno; Oblik ekrana:Kvadrat; Jedinice za merenje temperature:°C; Preciznost [°C]:0.1; Vrsta baterije:CR2032; Izvor napajanja:Baterija;

Тежина

Ширина
430 mm
Длабочина
125 mm
Висина
430 mm

Ананас ID

Шифра на производот
FT5C7I0XYU

EAN /   код

EAN /   код
6934177717079
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2

 • Тип на екран: дигитален 
 • Боја на производот: Бела
 • Единици за мерење на температурата: °C
 • Опсег на мерење на температурата: 0 - 60 °C
 • Точност: 0,1 °C
 • Извор на енергија: батерија
 • Тип на батерија: CR2032
 • Ширина: 430 mm, длабочина: 125 mm, висина: 430 mm
 • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Други карактеристики
Podloga:Sto; Osnovni materijal:Akrilonitril butadien stireni (ABS), Poli(metil metakrilat) (PMMA); Svrha:Enterijer; Tip ekrana:Digitalno; Oblik ekrana:Kvadrat; Jedinice za merenje temperature:°C; Preciznost [°C]:0.1; Vrsta baterije:CR2032; Izvor napajanja:Baterija;

Тежина

Ширина
430 mm
Длабочина
125 mm
Висина
430 mm

Ананас ID

Шифра на производот
FT5C7I0XYU

EAN /   код

EAN /   код
6934177717079
Понуди од други продавачи за истиот производ
Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
490ДЕН
Кај продавачотАНАНАС ШОП
Понуди од други продавачи за истиот производ
Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
Xiaomi Mi Home Bluetooth термометар 2 внатрешен бело
490ДЕН
Кај продавачотАНАНАС ШОП

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.