Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU

XIAOMI Mi Smart Air fryer 3,5L EU

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
6.490 ДЕНЗаштеда 2.046 ДЕН
4.444ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

 • Со Mi Smart Air Fryer можете да пржите, одмрзнете и ферментирате. 
 • Ова е мал кујнски апарат за лесно складирање и зафаќа малку простор во вашата кујна.
 • Температурата може да се прилагоди од 40 ℃ до 200 ℃.
 • Со конфигурација на вентилаторот со две брзини, Mi Smart Air Fryer е повеќе од само пржење храна.
 • Со него можеме да одмрзнеме замрзната храна, да ферментираме зеленчук или да го направиме нашето омилено сушено овошје.
 • Со извлекување на корпата, напојувањето се исклучува и можете да ја проверите храната во секое време додека се подготвува, за да продолжите со готвењето, едноставно вратете ја корпата назад.
 • Нема потреба да го ресетирате Mi Smart Air Fryer.
 • Уживајте во здрав, едноставен и безбеден начин на готвење.
 • Има интерактивен OLED екран за лесна употреба и прикажување.
 • Покрај поставувањето на температурата и времето за готвење со едно вртење и притисок, можете да го поставите и времето кога храната треба да се преврти.
 • Компонентите како што се чинијата и корпата може да се мијат посебно во машина за миење садови.
 • Има решетки за заштита и спречување на контакт со грејните цевки одозгора, за безбедна употреба.
 • Каналите со риги за потемелна циркулација на воздухот и рамномерно загревање, како и отворите за ладење за подолг работен век го прават Mi Smart Air Frayer вистински сојузник во вашата кујна.
 • Поддржува до 24 часа планирано готвење, за да можете да ставите храна пред работа и да уживате во свеж и топол оброк кога ќе се вратите.
 • Волуменот од 3,5 литри ќе обезбеди подготовка на храна за најмногу 5 лица.
 • Моќност: 1500 W
 • Тежина: 3,9 kg
 • Напон: 220-240 V
 • Капацитет на контејнерот: 3,5 l
 • Материјал на контејнер: Алклад метал
 • Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
1500 W
Капацитети
3.5 L

Димензии на производот

Тежина (кг)
3.9 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4IEQXK57MS

EAN /   код

EAN /   код
6934177728594
6.490 ДЕНЗаштеда 2.046 ДЕН
4.444ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

 • Со Mi Smart Air Fryer можете да пржите, одмрзнете и ферментирате. 
 • Ова е мал кујнски апарат за лесно складирање и зафаќа малку простор во вашата кујна.
 • Температурата може да се прилагоди од 40 ℃ до 200 ℃.
 • Со конфигурација на вентилаторот со две брзини, Mi Smart Air Fryer е повеќе од само пржење храна.
 • Со него можеме да одмрзнеме замрзната храна, да ферментираме зеленчук или да го направиме нашето омилено сушено овошје.
 • Со извлекување на корпата, напојувањето се исклучува и можете да ја проверите храната во секое време додека се подготвува, за да продолжите со готвењето, едноставно вратете ја корпата назад.
 • Нема потреба да го ресетирате Mi Smart Air Fryer.
 • Уживајте во здрав, едноставен и безбеден начин на готвење.
 • Има интерактивен OLED екран за лесна употреба и прикажување.
 • Покрај поставувањето на температурата и времето за готвење со едно вртење и притисок, можете да го поставите и времето кога храната треба да се преврти.
 • Компонентите како што се чинијата и корпата може да се мијат посебно во машина за миење садови.
 • Има решетки за заштита и спречување на контакт со грејните цевки одозгора, за безбедна употреба.
 • Каналите со риги за потемелна циркулација на воздухот и рамномерно загревање, како и отворите за ладење за подолг работен век го прават Mi Smart Air Frayer вистински сојузник во вашата кујна.
 • Поддржува до 24 часа планирано готвење, за да можете да ставите храна пред работа и да уживате во свеж и топол оброк кога ќе се вратите.
 • Волуменот од 3,5 литри ќе обезбеди подготовка на храна за најмногу 5 лица.
 • Моќност: 1500 W
 • Тежина: 3,9 kg
 • Напон: 220-240 V
 • Капацитет на контејнерот: 3,5 l
 • Материјал на контејнер: Алклад метал
 • Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
1500 W
Капацитети
3.5 L

Димензии на производот

Тежина (кг)
3.9 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4IEQXK57MS

EAN /   код

EAN /   код
6934177728594
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.