Selected image for XIAOMI Паметен часовник Smart Band 8 Pro, сив
Ново

XIAOMI Паметен часовник Smart Band 8 Pro, сив

AНАНАС ШОП
4.600 ДЕНЗаштеда 810 ДЕН
3.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Смарт часовник
Дисплеј:1.74" (44.1mm)
Резолуција:(336x480) AMOLED Touch Display, 336PPI, 60Hz
Осветлување: 600 nits
Сензор за светлина
Поврзување: Bluetooth 5.3
Мултифункционален NFC
Издржливост: 5ATM
Времетраење на батеријата: 14 дена
150+ фитнес модови
Сензори:
Heart rate
Blood oxygen
Ambient light
ACCELERATION
Локација: GPS, BEIDOU, GLONASS, GALILEO, QZSS
Тежина 22.5g

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Резолуции на екранот
336x480
Дијагонала на екранот
1.74 "

Ананас ID

Шифра на производот
RYQLYAR80K

EAN /   код

EAN /   код
ANC5ITWJQK
4.600 ДЕНЗаштеда 810 ДЕН
3.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Смарт часовник
Дисплеј:1.74" (44.1mm)
Резолуција:(336x480) AMOLED Touch Display, 336PPI, 60Hz
Осветлување: 600 nits
Сензор за светлина
Поврзување: Bluetooth 5.3
Мултифункционален NFC
Издржливост: 5ATM
Времетраење на батеријата: 14 дена
150+ фитнес модови
Сензори:
Heart rate
Blood oxygen
Ambient light
ACCELERATION
Локација: GPS, BEIDOU, GLONASS, GALILEO, QZSS
Тежина 22.5g

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Резолуции на екранот
336x480
Дијагонала на екранот
1.74 "

Ананас ID

Шифра на производот
RYQLYAR80K

EAN /   код

EAN /   код
ANC5ITWJQK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.