Slike Заштитник за душек-Протектор 60 x 120 см
Ново
Slike Заштитник за душек-Протектор 60 x 120 см
Ново

Заштитник за душек-Протектор 60 x 120 см

WENICE
1.240ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Изработен од мека удобна и дишечка површина и водоотпорна подлога за фитинг на ременот.
Го заштитува душекот на вашето бебе/дете, го држи влажното подалеку од бебето.
Не содржи ПВЦ и други штетни материјали.
Благодарение на неговите гуми, одговара на различни димензии на кревети.
Материјал 80% памук 20% полиестер мека ткаенина за полнење Ширина 60см. Должина 120см.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
EAQHT7WB0Q

EAN /   код

EAN /   код
ANCPTQSLZQ
1.240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Изработен од мека удобна и дишечка површина и водоотпорна подлога за фитинг на ременот.
Го заштитува душекот на вашето бебе/дете, го држи влажното подалеку од бебето.
Не содржи ПВЦ и други штетни материјали.
Благодарение на неговите гуми, одговара на различни димензии на кревети.
Материјал 80% памук 20% полиестер мека ткаенина за полнење Ширина 60см. Должина 120см.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
EAQHT7WB0Q

EAN /   код

EAN /   код
ANCPTQSLZQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.