Slike Заштитник за душек (Протектор) 70x135 см
Slike Заштитник за душек (Протектор) 70x135 см

Заштитник за душек (Протектор) 70x135 см

WENICE
890ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

•Пропустлив е на воздух а отпорен е на течности.
•Има мека текстура.
•Не предизвикува алергии.
•Лесно се чисти.
•Горната страна е изработена од памучна ткаенина, а долната страна е изработена од ткаенина која е полиуретанска мембрана.
•Го заштитува душекот на вашето дете.
•Не содржи ПВЦ и други штетни материјали.
•Одговара на различни димензии на кревети.
•Големина : 70 X 135 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
XR886ADQFI

EAN /   код

EAN /   код
AN8YKB5N5R
890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Пропустлив е на воздух а отпорен е на течности.
•Има мека текстура.
•Не предизвикува алергии.
•Лесно се чисти.
•Горната страна е изработена од памучна ткаенина, а долната страна е изработена од ткаенина која е полиуретанска мембрана.
•Го заштитува душекот на вашето дете.
•Не содржи ПВЦ и други штетни материјали.
•Одговара на различни димензии на кревети.
•Големина : 70 X 135 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
XR886ADQFI

EAN /   код

EAN /   код
AN8YKB5N5R
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.