Slike Заштитник за душек (протектор)
Slike Заштитник за душек (протектор)
Slike Заштитник за душек (протектор)
Slike Заштитник за душек (протектор)
Slike Заштитник за душек (протектор)
Slike Заштитник за душек (протектор)
Slike Заштитник за душек (протектор)
Slike Заштитник за душек (протектор)

Заштитник за душек (протектор)

WENICE
790ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

•Пропустлив е на воздух а отпорен е на течности.
•Има мека текстура.
•Не предизвикува алергии.
•Лесно се чисти.
•Горната страна е изработена од памучна ткаенина, а долната страна е изработена од ткаенина која е полиуретанска мембрана.
•Одговара на различни димензии на кревети.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
MSOE5M4G04

EAN /   код

EAN /   код
ANZ03U4XDH
790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Пропустлив е на воздух а отпорен е на течности.
•Има мека текстура.
•Не предизвикува алергии.
•Лесно се чисти.
•Горната страна е изработена од памучна ткаенина, а долната страна е изработена од ткаенина која е полиуретанска мембрана.
•Одговара на различни димензии на кревети.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
MSOE5M4G04

EAN /   код

EAN /   код
ANZ03U4XDH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.