Slike Заштитно стакло за SAMSUNG  A54 Privacy Glass
Ново
Slike Заштитно стакло за SAMSUNG  A54 Privacy Glass
Ново

Заштитно стакло за SAMSUNG A54 Privacy Glass

Mobiland
600 ДЕНЗаштеда 110 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Privacy Glass - е уникатно стакло кое ќе ја задржи вашата приватност дури и до 30 степени. Совршено го заштитува екранот на вашиот телефон, вклучувајќи ги и заоблените краишта, од кршење и гребење. Совршено е синхронизирано со одредениот модел на смартфон. Стаклото е високо отпорно на било каква оштета и обезбедува ефикасна заштита. Високата прозирност обезбедува удобна употреба на екранот. Благодарение на горниот слој, тоа е исклучително отпорно на отпечатоци. Не остава остатоци при отстранување и е безбедно за екранот.

• Стаклото обезбедува приватност дури и при агол од 30 степени (предната страна на екранот е целосно видлива и јасна)
• Заштитник направен од вистинско закалено стакло - стандард 9H
• Одлична долгорочна заштита на екранот од прашина, гребење или крешење.
• Висока прозирност ви дозволува да заборавите дека екранот е заштитен со нешто.
• Лесно се нанесува.

Комплетот вклучува:

• Заштитно закалено стакло
• Чистач со алкохол
• Сува крпа за чистење

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
PGTZ4C8JTJ

EAN /   код

EAN /   код
AN5JEG4C36
600 ДЕНЗаштеда 110 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Privacy Glass - е уникатно стакло кое ќе ја задржи вашата приватност дури и до 30 степени. Совршено го заштитува екранот на вашиот телефон, вклучувајќи ги и заоблените краишта, од кршење и гребење. Совршено е синхронизирано со одредениот модел на смартфон. Стаклото е високо отпорно на било каква оштета и обезбедува ефикасна заштита. Високата прозирност обезбедува удобна употреба на екранот. Благодарение на горниот слој, тоа е исклучително отпорно на отпечатоци. Не остава остатоци при отстранување и е безбедно за екранот.

• Стаклото обезбедува приватност дури и при агол од 30 степени (предната страна на екранот е целосно видлива и јасна)
• Заштитник направен од вистинско закалено стакло - стандард 9H
• Одлична долгорочна заштита на екранот од прашина, гребење или крешење.
• Висока прозирност ви дозволува да заборавите дека екранот е заштитен со нешто.
• Лесно се нанесува.

Комплетот вклучува:

• Заштитно закалено стакло
• Чистач со алкохол
• Сува крпа за чистење

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
PGTZ4C8JTJ

EAN /   код

EAN /   код
AN5JEG4C36
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.