Black Friday, ā цел месец!
Black Friday, ā цел месец!

Денови кога врне од попусти на Ananas

 

Електроника и технологија (смартфони, лаптопи, телевизори и останати гаџети); бела техника (фрижидери, машини за садови, облека и друго); мода и облека (патики, кондури, јакни чанти и други тракатанци), дом и градина (сѐ за дома и двор); мали кујнски апарати (од правосмукалки до кафемати); убавина и нега (крема за лице, тело и кожа) се само дел од паровите кои ќе заблескаат со најдобрите понуди, најниските цени и најголемите попусти за Black Friday.

 

Клик! Бум! Трас! Цел месец Black Friday на Ananas!hot sale

Издвоена понуда

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.