Клик! Бум! Visa ваучер!
Клик! Бум! Visa ваучер!

Купувај со зачувана Visa картичка и добиј ваучер од 500 и 1.000 денари!

Сѐ што треба да направиш е:

Опција 1

🖱️КЛИК! Регистрирај се;
💥БУМ! Направи нарачка во минимална вредност од 1.800 денари и
📦ТРАС! Добиј ваучер со 500 денари попуст со внесување на кодот VISA500 во полето за ваучери при плаќање на нарачката. 

Опција 2

🖱️КЛИК! Регистрирај се;
💥БУМ! Направи нарачка во минимална вредност од 3.500 денари и
📦ТРАС! Добиј ваучер со 1000 денари попуст со внесување на кодот VISA1000 во полето за ваучери при плаќање на нарачката.

Важи за:

  • Регистрирани корисници на ananas.mk;
  • За плаќање со картичките на Visa и 
  • За корисници кои ја зачувале Visa картичката
     

*Акцијата трае до искористување на ваучерите!

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.