Бела техника

Сите потребни производи од бела техника за вашиот дом се достапни во асортиманот на Ананас по одлични цени. Одберете модели на производи кои ви се потребни и уверете се во функционалноста и долготрајноста. Нашата платформа е вистинското место за купување на најквалитетна бела техника во Македонија.

Прикажи повеќе

Сè од бела техника на едно место - најголем избор на модели онлајн

Уредувањето на домот повлекува и потрага по бела техника која може да трае и подолго ако ви се потребни повеќе апарати. Купувањето на еден производ често нè става пред многу дилеми, па сега имате можност дома да разгледате детално, да донесете одлука и да нарачате со само неколку кликови.

Во понудата на Ананас ќе најдете најразлични апарати - од ладилници и замрзнувачи, преку машини за перење, до бојлери и витрини за вино. Изберете од мноштвото модели во соодветните категории и подновете го домот со производ кој ќе ви го поедностави секојдневието.

Располагаме и со најразлична дополнителна опрема, па нема потреба да барате некој додаток на друго место.

Производи со практична примена во секојдневието прилагодливи на вашите потреби

Секојдневието во домаќинствата е во голема мера олеснато со употреба на разни апарати, а со новите технологии истите постојано се усовршуваат. Без разлика дали е тоа шпорет, ладилник или грејно тело, сите имаат практична примена во домот.

Моделот кој сакате да го имате треба да одговара на вашите желби и потреби. На Ананас располагаме со производи со различни спецификации, па нарачајте бренд, дизајн, технологија и димензии во зависност од можностите. Нудиме и модели за вградување со кои пофункционално ќе го искористите просторот.

Одлучете се за најдоброто и најсоодветното за вас од нашата понуда.

Најдоброто од светските брендови достапно за секој град

Понудата на Ананас платформата содржи многу производи со врвен квалитет. Ако пребарате со фразата „бела техника мк“ најдобриот избор ќе го најдете тука, независно од резулататите на пребарувачот.

Сите апарати се достапни за секого, без разлика каде се наоѓате. Така, дури и да барате каде има најдобра бела техника во Прилеп или пак барате бела техника во Битола, Ананас е вистинското решение каде и да се наоѓате, бидејќи сите производи ги доставуваме ние. Ваше е само да одлучите кои производи ги сакате. Нарачајте брзо и лесно, без да трошите време по продавниците во градот.

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.