0 thumbnail image for ACER Монитор KA242YEbi 23,8"/IPS/1920x1080/100Hz/1ms VRB/VGA/HDMI/VESA црна
1 thumbnail image for ACER Монитор KA242YEbi 23,8"/IPS/1920x1080/100Hz/1ms VRB/VGA/HDMI/VESA црна
Selected image for ACER Монитор KA242YEbi 23,8"/IPS/1920x1080/100Hz/1ms VRB/VGA/HDMI/VESA црна
Selected image for ACER Монитор KA242YEbi 23,8"/IPS/1920x1080/100Hz/1ms VRB/VGA/HDMI/VESA црна

ACER Монитор KA242YEbi 23,8"/IPS/1920x1080/100Hz/1ms VRB/VGA/HDMI/VESA црна

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
7.000 ДЕНЗаштеда 2.010 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Спецификации:

Екран:
• Дијагонала на екранот: 60,4cm
• Дијагонала на екранот: 23,8"
• Максимална стапка на освежување: 100Hz
• Форма на екран: Рамен
• Сооднос на контраст (динамичен): 3000:1
• Сооднос ширина/висина: 16:9
• Осветленост на екранот (максимум): 250cd/m2
• Резолуција на екранот: 1920 x 1080
• Тип на екран: IPS
• Тип со висока дефиниција (HD): Full HD
• Време на одговор: 1ms

Порти и интерфејси:
• Број на HDMI порти: 1
• Број на VGA порти: 1

Друго:
• NVIDIA G-SYNC
• држач што се одвојува
• VESA стандард за монтажа на интерфејс: 100x100 mm

Спецификации

Бренд
Acer

Тежина и димензии

Тежина
4.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Максимална стапка на освежување
100 Hz
Време на одговор
1 ms
Дијагонала на екранот
23,8"
Тип на екран
IPS

Ананас ID

Шифра на производот
LTG6XYH6IM

EAN /   код

EAN /   код
4711121479359
7.000 ДЕНЗаштеда 2.010 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Спецификации:

Екран:
• Дијагонала на екранот: 60,4cm
• Дијагонала на екранот: 23,8"
• Максимална стапка на освежување: 100Hz
• Форма на екран: Рамен
• Сооднос на контраст (динамичен): 3000:1
• Сооднос ширина/висина: 16:9
• Осветленост на екранот (максимум): 250cd/m2
• Резолуција на екранот: 1920 x 1080
• Тип на екран: IPS
• Тип со висока дефиниција (HD): Full HD
• Време на одговор: 1ms

Порти и интерфејси:
• Број на HDMI порти: 1
• Број на VGA порти: 1

Друго:
• NVIDIA G-SYNC
• држач што се одвојува
• VESA стандард за монтажа на интерфејс: 100x100 mm

Спецификации

Бренд
Acer

Тежина и димензии

Тежина
4.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Максимална стапка на освежување
100 Hz
Време на одговор
1 ms
Дијагонала на екранот
23,8"
Тип на екран
IPS

Ананас ID

Шифра на производот
LTG6XYH6IM

EAN /   код

EAN /   код
4711121479359
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.