Slike ACER Монитор R242YAYI, 23.8", црн
Ново
Slike ACER Монитор R242YAYI, 23.8", црн
Ново

ACER Монитор R242YAYI, 23.8", црн

АНАНАС ШОП
7.500 ДЕНЗаштеда 1.210 ДЕН
6.290ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор MONITOR ACER R242YAYI, 23.8" LED FHD (1920x1080@75Hz), ZeroFrame 1ms VRB, Flicker-less,3000:1, 250nits,2x2W звучници, HDMI, Acer EcoDisplay, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P0DBVHYIMR

EAN /   код

EAN /   код
ANMQ18TE10
7.500 ДЕНЗаштеда 1.210 ДЕН
6.290ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор MONITOR ACER R242YAYI, 23.8" LED FHD (1920x1080@75Hz), ZeroFrame 1ms VRB, Flicker-less,3000:1, 250nits,2x2W звучници, HDMI, Acer EcoDisplay, црн

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P0DBVHYIMR

EAN /   код

EAN /   код
ANMQ18TE10
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.